Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Editare Diplome+ Foi Matricole PREMIUM NUMAR REFERINTA: 006 COD SI DENUMIRE CPV: 489000

Număr anunț
DA20494082
Autoritate contractantă
Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,10 RON
Valoare atribuită
923,10 RON
Data publicării
31.05.2018 12:13
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,10 RON

din 923,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.