Atribuită Cumpărare directă

Pachet sonorizare + lumini + cort FOH Festival Armenopolis 2024

Număr anunț
DA36299287
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
Furnizor / câștigător
NXN TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 39586194)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.057,33 RON
Data publicării
13.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.057,33 RON