Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HRANA COMPLETA PENTRU CAINI- JUNIOR - saci 10 kg
- Număr anunț
- DA20499948
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
- Furnizor / câștigător
- ARLECHIN PARTY AND FUN S.R.L. (CUI 32029269)
- Cod CPV
- 15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.714 RON
- Valoare atribuită
- 2.714 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 17:08
- Termen limită
- 06.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.06.2018 20:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.714 RON
din 2.714 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro