Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stand de uscare vase
- Număr anunț
- DA20492515
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- MAGNA VISION S.R.L. (CUI RO35314936)
- Cod CPV
- 42921100-9 · Masini de curatare sau de uscare a sticlelor sau a altor recipiente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.035 RON
- Valoare atribuită
- 1.035 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 11:23
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.06.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.035 RON
din 1.035 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro