Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRAJITURA ALKA

Număr anunț
DA20472469
Autoritate contractantă
GRADINITA STELUTA (CUI 7853536)
Furnizor / câștigător
DORIS TOTAL IMPEX SRL (CUI RO15963262)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.628 RON
Valoare atribuită
1.628 RON
Data publicării
29.05.2018 17:51
Termen limită
06.06.2018 17:00
Data finalizării
01.06.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.628 RON

din 1.628 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.