Ofertă refuzată Cumpărare directă

Diploma de excelenta

Număr anunț
DA20465880
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALCANI (CUI 29144098)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,79 RON
Valoare finală
0,79 RON
Data publicării
29.05.2018 12:40
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
03.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.