Ofertă refuzată Cumpărare directă

Foaie tip proba de concurs

Număr anunț
DA20463579
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.085 RON
Valoare finală
9.261 RON
Data publicării
29.05.2018 11:26
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
03.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.