Ofertă refuzată Cumpărare directă

Laptop - pentru proiect UPB cercetare GEX SM35-17-06

Număr anunț
DA20463013
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STANDARD SOFT TRADING S.R.L. (CUI RO26175529)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,81 RON
Valoare finală
2.016,81 RON
Data publicării
29.05.2018 11:08
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
03.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.