Ofertă refuzată Cumpărare directă

Iaurt natural

Număr anunț
DA20460933
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 29 BRASOV (CUI 29384570)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166 RON
Valoare finală
166 RON
Data publicării
29.05.2018 10:06
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
03.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.