Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PIEPT PUI DEZOSAT AVICOD
- Număr anunț
- DA20422893
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
- Furnizor / câștigător
- LUIGI SRL (CUI RO2517969)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825 RON
- Valoare finală
- 825 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:56
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.