Ofertă acceptată Cumpărare directă

1656/23.05.2018 PN ONCOLOGIE

Număr anunț
DA20473384
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.916,40 RON
Valoare atribuită
14.070 RON
Data publicării
30.05.2018 08:32
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 07:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.070 RON

din 13.916,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.