Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,2% sub estimat
Algocalmin 1g/2ml sol.inj*5f*2ml ZNT (METAMIZOLUM NATRIUM) - 7506
- Număr anunț
- DA20453486
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.950,79 RON 12,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2018 13:02
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 07:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.950,79 RON
din 4.500,90 RON estimat
12,2%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 550,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.