Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camere implantabile -Celsite with accessories ST301 8,5 F Cod 4430425 AE-C

Număr anunț
DA20497004
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.347,10 RON
Valoare atribuită
3.347,10 RON
Data publicării
31.05.2018 14:01
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.347,10 RON

din 3.347,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.