Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE ACOPERITOARE INCALTAMINTE

Număr anunț
DA20490735
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
ADION PRODIMPEXTRANS SRL (CUI RO5144309)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
31.05.2018 10:24
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.