Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA20488506
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TARNAVENI (CUI 4323306)
Furnizor / câștigător
EXTREM IMPEX S.R.L. (CUI RO1248595)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,74 RON
Valoare atribuită
957,76 RON
Data publicării
31.05.2018 09:07
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,76 RON

din 788,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.