Ofertă acceptată Cumpărare directă

FISET DULAP METALIC CU 4 POLITE REGLABILE 900x400x1800 mm 40 kg/polita A177 ECO I !!! IN STOC!!!

Număr anunț
DA20497484
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI RO2788151)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.038 RON
Valoare atribuită
1.038 RON
Data publicării
31.05.2018 14:20
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.038 RON

din 1.038 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.