Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 95,8% sub estimat

Lucrari de reparatii - Centru Cultural Iaz

Număr anunț
DA20465898
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Furnizor / câștigător
ABI EXPEDITION SRL (CUI RO16429921)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
16.799,48 RON 95,8% sub estimat
Data publicării
29.05.2018 12:40
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.799,48 RON

din 400.000 RON estimat 95,8%

Adjudecat la 4,2% din estimat · economie 383.200,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.