Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DEZINSECȚIE ȘI DERATIZARE A SPAȚIILOR VERZI, CENTRU CIVIC, ACCES PIETONAL
- Număr anunț
- DA20492376
- Autoritate contractantă
- COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
- Furnizor / câștigător
- VRASINTER SRL (CUI 17968410)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.640 RON
- Valoare atribuită
- 20.640 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 11:19
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.640 RON
din 20.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro