Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unt De Albalact 65% 200gr

Număr anunț
DA20487547
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 (CUI 26933518)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,65 RON
Valoare atribuită
500,65 RON
Data publicării
31.05.2018 08:17
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,65 RON

din 500,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.