Ofertă acceptată Cumpărare directă

ESET NOD 32 Antivirus pt 3 PC/Toner HP 12A

Număr anunț
DA20487848
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA VALEA LARGA (CUI 29030298)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,81 RON
Valoare atribuită
337,81 RON
Data publicării
31.05.2018 08:36
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,81 RON

din 337,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.