Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NovoRapid Penfill 100UI/ml sol.inj*5car F (INSULINUM ASPART) - 11225
- Număr anunț
- DA20490896
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,72 RON
- Valoare atribuită
- 470,72 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 10:30
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
470,72 RON
din 470,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro