Ofertă acceptată Cumpărare directă

79421200-3 Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)

Număr anunț
DA20496626
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
PERFORMS HVR CONSULTING SRL (CUI RO29460163)
Cod CPV
79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
31.05.2018 13:47
Termen limită
08.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.