Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAZARE CUTIE 800.GR,DELIKAT 500GR,GRIS 500 GR.

Număr anunț
DA20485610
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI RO11180179)
Cod CPV
15610000-7 · Produse de morarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,80 RON
Valoare atribuită
342,80 RON
Data publicării
30.05.2018 15:37
Termen limită
07.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,80 RON

din 283,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.