Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DELIKAT baza de mancare / amelioratori la punga 1 sau 2kg legume
- Număr anunț
- DA20492937
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRALIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO14742522)
- Cod CPV
- 15871270-7 · Amestecuri de condimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960 RON
- Valoare atribuită
- 967,20 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 11:37
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
967,20 RON
din 960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro