Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

Ghivece, pamant si plante necesare decorării zonei de acces în Consiliul Județean Iași

Număr anunț
DA20508563
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.703,35 RON
Valoare atribuită
3.699,60 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
04.06.2018 12:41
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.699,60 RON

din 3.703,35 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 3,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.