Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat
legume fructe 1
- Număr anunț
- DA20508276
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
- Furnizor / câștigător
- RUBINRO COM SERV SRL (CUI RO5773783)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 835,84 RON
- Valoare atribuită
- 831,52 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2018 12:32
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
831,52 RON
din 835,84 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 4,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.