Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte consum 1.5% grasime

Număr anunț
DA20500558
Autoritate contractantă
Gradinita cu PP Camil Ressu (CUI 29095289)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
Cod CPV
03333000-4 · Lapte de vaca proaspat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,40 RON
Valoare atribuită
188,40 RON
Data publicării
01.06.2018 12:47
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,40 RON

din 188,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.