Atribuită
Cumpărare directă
PACHET TRUSA CF COMANDA: 1305 / 13.08.2024
- Număr anunț
- DA36299879
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
- Furnizor / câștigător
- PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI 13637588)
- Cod CPV
- 33750000-2 · Produse de ingrijire pentru bebelusi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 4.519,50 RON
- Data publicării
- 13.08.2024 14:30
- Data finalizării
- 13.08.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.