- Număr anunț
- DA20503173
- Autoritate contractantă
- COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
- Furnizor / câștigător
- TEGRIAXOIL SRL (CUI RO31951960)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.545 RON
- Valoare atribuită
- 1.545 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 09:48
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.545 RON
din 1.545 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro