Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI URANIA 5W30 - 30 litri
- Număr anunț
- DA20498953
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
- Cod CPV
- 09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,80 RON
- Valoare atribuită
- 541,80 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 15:32
- Termen limită
- 07.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541,80 RON
din 541,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro