Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE PACHET PIESE DE SCHIMB PENTRU UAT UIVAR

Număr anunț
DA36299931
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Furnizor / câștigător
BIRO JOZSEF - AGRO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26835048)
Cod CPV
31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
983,21 RON
Data publicării
13.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,21 RON