Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de curatenie la sediul SPCLEP SIGHISOARA pentru perioada 1 iunie-31 decembrie 2018

Număr anunț
DA20449276
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
ELA FLASH CLEAN SRL (CUI 35897490)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare finală
2.800 RON
Data publicării
25.05.2018 10:03
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.