Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMPRESE STERILE 40 / 40 x 10
- Număr anunț
- DA20507168
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
- Furnizor / câștigător
- PRODCONFARM SRL (CUI RO5172210)
- Cod CPV
- 33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280 RON
- Valoare atribuită
- 280 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 11:58
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280 RON
din 280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro