Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii publicitate radio local

Număr anunț
DA20506127
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
MEDIA GROUP SERVICES INTERNATIONAL SRL (CUI RO13869251)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,17 RON
Valoare atribuită
350,17 RON
Data publicării
04.06.2018 11:23
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350,17 RON

din 350,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.