Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zarzavat pt ciorba 720g

Număr anunț
DA20505703
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 13 (CUI 29345547)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,70 RON
Valoare atribuită
101,70 RON
Data publicării
04.06.2018 11:10
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,70 RON

din 101,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.