Ofertă acceptată Cumpărare directă

Technoplastin HIS ISI~1.2 comp. Thrombotimer, Thrombolyzer

Număr anunț
DA20503754
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
808 RON
Valoare atribuită
808 RON
Data publicării
04.06.2018 10:07
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

808 RON

din 808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.