Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru aer MAN XA1558

Număr anunț
DA20501086
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,36 RON
Valoare atribuită
507,36 RON
Data publicării
04.06.2018 07:10
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,36 RON

din 507,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.