Ofertă acceptată Cumpărare directă

Greutati din otel galvanizat, 10 kg

Număr anunț
DA20500518
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
CETATE PRODUCTION SRL (CUI RO15561729)
Cod CPV
30237140-2 · Placi de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.440 RON
Valoare atribuită
3.440 RON
Data publicării
01.06.2018 12:10
Termen limită
06.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.440 RON

din 3.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.