Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie materiale practica
- Număr anunț
- DA20493855
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
- Furnizor / câștigător
- SEMPRE BELLA S.R.L. (CUI 22368500)
- Cod CPV
- 33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.079,10 RON
- Valoare finală
- 2.079,10 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 12:05
- Data finalizării
- 04.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.