Atribuită Cumpărare directă

ARTICOLE SI ECHIPAMENTE DE SPORT

Număr anunț
DA36300031
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Olimpic Cetate Rasnov (CUI 33537559)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
470,59 RON
Data publicării
13.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,59 RON