Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor
- Număr anunț
- DA20481450
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
- Furnizor / câștigător
- GHEORGHE VIORICA AGENT DE ASIGURARE (CUI 35469078)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.845,90 RON
- Valoare finală
- 4.845,90 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 13:05
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.