Atribuită Cumpărare directă

519

Număr anunț
DA36300077
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Furnizor / câștigător
MARPROD DESIGN SRL (CUI 30156398)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.300 RON
Data publicării
14.08.2024 14:30
Data finalizării
19.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.300 RON