Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA20501782
Autoritate contractantă
Gradinita cu P.P. 26 Sibiu (CUI 4656505)
Furnizor / câștigător
IONEDA COM SRL (CUI 17551217)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,20 RON
Valoare atribuită
220,20 RON
Data publicării
04.06.2018 08:47
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,20 RON

din 220,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.