Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa oxigenata 3% * 1000ml

Număr anunț
DA20504369
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
Cod CPV
24315300-8 · Peroxid de hidrogen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850 RON
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
04.06.2018 10:28
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.