Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet fructe si legume proaspete vrac

Număr anunț
DA20493954
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Miron Radu Paraschivescu Zimnicea (CUI 19068740)
Furnizor / câștigător
RINALDO COM SRL (CUI RO9203858)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
758,59 RON
Valoare atribuită
758,59 RON
Data publicării
31.05.2018 12:08
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

758,59 RON

din 758,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.