Ofertă acceptată Cumpărare directă

Branza telemea de vaca

Număr anunț
DA20509099
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BOCSA (CUI 3228225)
Furnizor / câștigător
SIMULTAN SRL (CUI RO6723660)
Cod CPV
15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94,50 RON
Valoare atribuită
94,50 RON
Data publicării
04.06.2018 12:59
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94,50 RON

din 94,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.