Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUMPARARE DIRECTAQ
- Număr anunț
- DA20508664
- Autoritate contractantă
- Gradinita de copii "Benedek Elek (CUI 16028415)
- Furnizor / câștigător
- "BERTIS" SRL (CUI 551751)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 472,50 RON
- Valoare atribuită
- 472,50 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 12:45
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
472,50 RON
din 472,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro