Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lactate

Număr anunț
DA20503506
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.1 Negresti Oas (CUI 17344319)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15551320-4 · Iaurt aromatizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,30 RON
Valoare atribuită
276,30 RON
Data publicării
04.06.2018 09:59
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,30 RON

din 276,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.