Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE CRESA 3

Număr anunț
DA20504227
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
Furnizor / câștigător
DA-CONCEPT BUSINESS SRL (CUI RO31636610)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,22 RON
Valoare atribuită
333,22 RON
Data publicării
04.06.2018 10:23
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,22 RON

din 333,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.