Număr anunț
DA20495458
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pt. Pers. Adulte cu Handicap Urlati (CUI 24930531)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
Cod CPV
15871000-4 · Otet; sosuri; amestecuri de condimente; faina si praf de mustar; mustar preparat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726,40 RON
Valoare atribuită
726,40 RON
Data publicării
31.05.2018 13:04
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726,40 RON

din 726,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.